yiğitfan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

emma watsondan yeni bir söyleşi...

5 posters

emma watsondan yeni bir söyleşi... Empty emma watsondan yeni bir söyleşi...

Mesaj tarafından okyanus Çarş. Tem. 02, 2008 1:12 pm

Kamuoyu seni izlerken büyümek ve özel bir yaşama sahip olmak inanılmaz zor olsa gerek. Tüm o gazetelerde yazan birileriyle çıktığın haberleri seni güldürüyor mu?

Ah evet, beni tamamiyle, neydi o kelime? iffetsiz olarak gösteriyor.Gülüp geçmek zorundasınız gerçekten. Şayet ciddiye almaya başlarsanız delirmeniz içten bile değil. Dan Radcliffe çok çarpıcı ve çok çok çok tatlı biri ve nasıl üstesinden geleceğini bilir. Biz bu işle altı yıldır uğraşıyoruz. Herkes bize sen ve Dan çıkıyor musunuz diye soruyor. Çünkü kitapta Harry ile Hermione arasından bir şey olmuyor ve herkes bunun yerini alacak çaresizce bir hikaye bulmaya çalışıyorlar.

Öyleyse Jonny Borrel öne çıkıp bu spot ışığını biraz üzerine çekince rahatladın?

Evet, sanırım biraz öyle oldu. Fakat biri kızartma tavasından çıkarken başkası girmiş oldu.

Galalarda giydiğin kıyafelerin eleştirilmesi hakkında ne hissediyorsun?

Bir kaç ay önce bir dergide benim bir resmim vardı - Hani ne tip giyiniyor gibisinden sayfaları olanlardan - onların birinde ben de vardım. “Aman Allahım” diye kalmıştım(gülüşmeler). Sanırım bu zor bir şey çünkü ben bu hataları yaptığımda ergenlik çağındaydım ve saçma sapan şeyler giyiyordum ve o aptalca şeyleri yapıyordum. Bu çok garip 12 yaşında kimse galalara gitmez ve bu yüzden benim yaşımdaki biri için dışarıda bir yerlerde kıyafet yok. Bu yüzden benim en büyük sorunum kendi yaşımda gibi görünmeye çalışmaktı. Giydiğim her şeyin ve yaptığım her şeyin analiz edilmesi çok garip. Normal hayatımı arkadaşlarımla yaptıklarımı röportajlarda ve tanıtım işlerinde yaptıklarımdan ayrı tutuyorum. Şayet dikkat edersem saçma sapan, çılgınca şeyler yapmamaya çalışıyorum.

İnsanlar bu kadar tutkuyla bağlıyken Harry Potter filmleri yapmak daha zor olmuyor mu?

Yaşım büyüdükçe bu filmlerin insanlar için, çocuklar için ve herkes için ne kadar önemli olduğunu daha da iyi anladım. Daha da ürkütücü oluyor. Her zaman büyük bir baskı var. Böyle bir şansı yakaladığım için şükrediyorum. Sadece umarız insanların beklentilerini canlı tutuyoruzdur ve her seferinde daha iyi olmayı başarıyoruzdur. Umuyorum ki özel efektler ve kullanımı daha da çarpıcı oluyordur.

Hermione ile büyümek tuhaf değil mi?

Seçmelere katıldığımda dokuz yaşımdaydım ve filmlere 11 yaşımdayken başlamıştım.Çok fazla bilgim yoktu. Biliyorum kulağa biraz tuhaf geliyor ama bence gayet bu normal. Gerçekten bir aile ortamı var.

Bazı insanlar Hermione’yi oynamak için fazla güzel olduğun hakkında yorumlarda bulundular. Ne düşündün bu konu hakkında?

Koltuklarım kabardı. Bunu söylemeleri iyi bir şey olsa gerek; ama umarım bunu söyleyerek rol için uygun olmadığımı da düşünmemişlerdir.

Son filmi çekerken bir yandan da A Seviye sınavlarına çalışıyordun. Çok zor oldu mu bu?

Sette bir öğretmenim vardı bu sayede günde 4 saat kadar ders çalışabiliyordum. Sınavı geçip üniversiteye gitmek istiyorum; fakat bu gezip tozmayacağım anlamına gelmiyor tabii ki.

Uzun yaz tatillerimiz var. Çektiğim son filmin Harry Potter olmasını istemem ama şu anda ne yapacağımı ya da yeni bir şey yapmaya ne zaman karar vereceğimi bilmiyorum.

Böylesine büyük bir ayrıcalığa sahipsin. Harry Potter gibi büyük bir şeyin içindesin. Bir gün bütün bunlar sona erdiğinde “yaşamımın geri kalan kısmında ne yapacağım” düşüncesi seni korkutuyor mu?

Geleceğim hakkında çok fazla şey düşünüyorum ve gerçekten hırslı, amaçları olan bir insanım. Şu anda her şey toz pembe. Bu muhteşem şeyim içinde olmanın en harika yanlarından biri de çok fazla seçenek şansımın olması çünkü bunun sayesinde bana bir sürü senaryo geldi, bir çok rol teklifinde bulunuldu. İlerleyebileceğim çok fazla yol, değerlendirebileceğim çok fazla seçenek var önümde. Çok heyecan verici bir şey bu ama dürüst olmam gerekirse 5 sene sonrasında ne olacağını hiç bilmiyorum. Ama dediğim gibi bu çok heyecan verici bir şey, korkutucu değil.

Sürekli Hermione olarak anılmaktan, o şekilde kalıplaşmaktan korkuyor musun?

İnsanların beni Hermione’den başka bir şey olarak görmesini ve beni o şekilde kalıplaştırmamış olmalarını isterim elbette. Hermione çok zorlu yollardan geçti; çok fazla şey geldi başına. O değiştikçe, doğal olarak sahip olduğu değerler de değişti. İlk filmde okuldan atılmaktansa ölmeyi yeğleyen Hermione, son filmde tam bir isyankara dönüştü. Bu yüzden çok farklı, değişken duyguları canlandırabiliyorum. Karakterin hayatını, ne şekilde, nasıl değiştiğini görebiliyorum; onu tanıyabiliyorum en önemlisi. Her aktris bu kadar şanslı olamayabiliyor. Benim içimde Hermione’den çok fazla şey var, böylece her şey daha da kolaylaşıyor. Büyüdükçe baş edilmesi gereken sorunlar da artıyor ama o duygusallığından ve cesaretinden hiçbir şey kaybetmiyor. Ortak yanlarımız çok fazla; çok gurur duyuyorum bundan. Onun hakkında değiştirmek istediğim tek şey ise, kıyafetleri!

Film setinde seni en çok kim etkiledi?

Emma Thompson! Sadece performansıyla değil aynı zamanda karakteriyle de gönlümü fethetti. İlham kaynağım o benim. Eğer oyunculuğa devam edersem, onun gibi bir aktris olmak isterim.

Aşk mektupları ve evlenme teklifleri aldığını duyduk. Eh, artık tekliflerin birine cevap vermek lazım değil mi?

[Gülüşmeler] Okuyabildiğim kadarını okuyorum ve cevap da yazıyorum. Ama hatırlamam gereken şey o aşk mektuplarının aslında bana olmadığı. Hepsini nazik bir şekilde Hermione adına kabul ediyorum!
okyanus
okyanus
Admin

Kadın
puan ver : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>
ruh hali : emma watsondan yeni bir söyleşi... Seytan10
takımım : emma watsondan yeni bir söyleşi... 1447

https://yigitevgarfan.yetkin-forum.com

emma watsondan yeni bir söyleşi... Empty Geri: emma watsondan yeni bir söyleşi...

Mesaj tarafından arda_turan Cuma Tem. 04, 2008 12:41 am

teşekkürler okyanus...... Very Happy
arda_turan
arda_turan
1.sınıf
1.sınıf

Erkek
puan ver :
path=\"\" title=\"\" permalink=\"\">

ruh hali : emma watsondan yeni bir söyleşi... Seytan10

emma watsondan yeni bir söyleşi... Empty Geri: emma watsondan yeni bir söyleşi...

Mesaj tarafından emma_yiğit Cuma Tem. 04, 2008 2:53 pm

sağoL gerçekten çok gzL röpörtaj...
emma_yiğit
emma_yiğit
1.sınıf
1.sınıf

Kadın
puan ver :

ruh hali : emma watsondan yeni bir söyleşi... Aptal10
takımım : emma watsondan yeni bir söyleşi... 1446

Mesaj tarafından alanrad Cuma Tem. 04, 2008 4:46 pm

paylaşım için teşekkürler....
alanrad
alanrad
1.sınıf
1.sınıf

Kadın
puan ver :

Mesaj tarafından sinemma Cuma Tem. 04, 2008 9:26 pm

çok teşekkürler paylaşım için
sinemma
sinemma

Kadın
puan ver :

ruh hali : emma watsondan yeni bir söyleşi... Uykulu11
takımım : emma watsondan yeni bir söyleşi... 1446

Mesaj tarafından alanrad Cuma Tem. 04, 2008 11:22 pm

alt bölüm açıldığı için taşındı!
alanrad
alanrad
1.sınıf
1.sınıf

Kadın
puan ver :

- Similar topics